Kancelaria Adwokacka Tadeusz Koper, Aleksandra Baś-Gidlewska - KBG

Prawo jest sztuką

tego co dobre i słuszne
lus est ars boni et aequi

arrow
Przejdź do strony: Kancelaria
adwokacka

Artykuły

test1

Kancelaria adwokacka KBG z Gorzowa Wielkopolskiego

Kancelaria adwokacka KBG z Gorzowa Wielkopolskiego jest prowadzona przez adwokata Tadeusza Kopera oraz adwokata Aleksandrę Baś-Gidlewską. Specjalizuje się w pomocy prawnej dla klientów indywidualnych i firm. Zajmujemy się wszelkimi zagadnieniami prawa cywilnego, w tym prawem spadkowym, sprawami rodzinnymi i majątkowymi, a także reprezentacją naszych Klientów w sporach z osobami fizycznymi, firmami, instytucjami i administracją publiczną i samorządową. Podejmujemy się również spraw związanych z prawem gospodarczym i obsługą prawną przedsiębiorstw, m.in. prawem spółek, ochroną własności intelektualnej, ochroną danych osobowych (RODO) oraz kwestiami związanymi z nowymi technologiami.

Kancelaria prawna T. Koper i A. Baś-Gidlewska

Kancelaria prawna T. Koper i A. Baś-Gidlewska ma duże doświadczenie w prowadzeniu najbardziej skomplikowanych spraw. Oferujemy porady prawne, reprezentację w negocjacjach, mediacjach oraz występowanie w imieniu naszych Klientów przed sądami i organami administracyjnymi. Świadczymy pełen zakres pomocy prawnej dla klientów indywidualnych i doradzamy w wyborze odpowiedniej strategii postępowania dla pełnej ochrony Państwa interesu prawnego. Sporządzamy opinie prawne oraz analizujemy i przedstawiamy uwagi do różnego rodzaju dokumentów – umów między osobami fizycznymi oraz umów handlowych, uchwał organów spółek handlowych, projektów regulaminów i statutów.

Obsługa Klientów w języku angielskim

Oferujemy obsługę Klientów w języku angielskim. Zapraszamy do korzystania z naszych usług cudzoziemców oraz firmy zagraniczne prowadzące działalność w Polsce. Prowadzimy kompleksową obsługę firm na najwyższym poziomie. Zajmujemy się również pomocą w negocjacjach handlowych oraz sporach z partnerami gospodarczymi z Polski i zagranicy. Podejmujemy się występowania przed sądami arbitrażowymi oraz mediacji w celu rozwiązywania problemów prawnych na drodze pozasądowej.

Adwokat z Gorzowa

Jeśli szukacie Państwo adwokata z Gorzowa, serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Dzięki bogatemu doświadczeniu w sprawach gospodarczych i kwestiach związanych z prawem cywilnym jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych wszelkiego rodzaju. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Zobacz więcej