Kancelaria Adwokacka Tadeusz Koper, Aleksandra Baś-Gidlewska - KBG

Prawo jest sztuką

tego co dobre i słuszne
lus est ars boni et aequi

arrow

Kancelaria adwokacka KBG z Gorzowa Wielkopolskiego

Założona przez adwokata Tadeusza Kopera oraz adwokat Aleksandrę Baś-Gidlewską. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się wszelkimi zagadnieniami prawa cywilnego, w tym prawem spadkowym, sprawami rodzinnymi (w tym rozwodami i podziałami majątku), a także reprezentacją naszych Klientów w sporach sądowych. Prowadzimy również sprawy gospodarcze i obsługę prawną przedsiębiorstw, m.in. prawem spółek, ochroną własności intelektualnej czy ochroną danych osobowych (RODO).

Obsługa Klient w w języku angielskim

Oferujemy obsługę Klientów w języku angielskim. Zapraszamy do korzystania z naszych usług cudzoziemców oraz firmy zagraniczne prowadzące działalność w Polsce. Zajmujemy się również pomocą w negocjacjach handlowych oraz sporach z partnerami gospodarczymi z Polski i zagranicy. Podejmujemy się występowania przed sądami arbitrażowymi oraz mediacji w celu rozwiązywania problemów prawnych na drodze pozasądowej.

Adwokat z Gorzowa Wlkp. i okolic

Jeśli szukacie Państwo adwokata z Gorzowa Wlkp. świadczącego usługi w całym regionie (województwa lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie), to serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej Kancelarii. Zachęcamy do kontaktu telefonicznie bądź e-mailem.